Prosinec plný zážitků v ZŠ II

Prosinec začal příjemnou mikulášskou nadílkou a dále se nesl v duchu blížících se Vánoc. V tomto měsíci jsme si užili spoustu zajímavých akcí a činností, které nám zpříjemnily čekání na Ježíška. Vytvořili jsme si ve třídě pěknou vánoční výzdobu a všichni jsme se těšili na dárky pod vánočním stromečkem. Za zmínku stojí jistě také vánoční dílničky, na nichž jsme měli možnost si vyrobit hezké dárečky. Neminul nás ani projektový den na téma tradice a zvyky o Vánocích a vystoupení na školní vánoční besídce. Konečně poslední den před Vánoci na nás čekala výstava a krátké povídání o čaji. Také jsme si nachystali předvánoční posezení. U cukroví a čaje jsme společně zakončili poslední školní den v tomto kalendářním roce. Vzájemně jsme si rozdali dárečky a popřáli si hodně zdraví a štěstí do roku příštího.

Mgr. Zdeňka Bělochová