Prosinec s klidným jelenem v ŠD II.

Zvířátkem měsíce byl jelen, který je spojen s tímto časem. Objevil se v pohádce, i na našich obrázcích a v pohybové hře. Připomněli jsme si v rámci projektového dne „Od adventu do Vánoc“ tradice Mikuláše a čerta, i další významné dny tohoto období. Prosincem nás provázel i sešit adventních úkolů, který nám pomáhal odpočítávat dobu do tak očekávaného Štědrého dne. Zbyl čas i na poslech a zpívání koled, hry na interaktivní tabuli, výrobu přáníček a drobných dárků v rámci Vánoční dílny. Odchod na prázdniny jsme si zpříjemnili vánočním čajováním a dárečky pod naším družinkovým stromečkem.

Text a foto: J. Casková