Prosinec v družince

Prosinec v družince byl plný zábavy, tvoření i různých akcí. Zahájen byl četbou pohádky „O perníkové chaloupce“, kterou si děti následně i zahrály pomocí vlastnoručně vyrobených papírových loutek. A protože jsou děti v naší družince opravdu tvořivé, společně si také nazdobily a slepily vlastní perníkovou chaloupku, která nám provoněla třídu. Během vánočních dílniček si děti vytvořily z přírodního materiálu drobné dárečky, kterými pak obdarovaly své nejbližší. Nejvíce se děti těšily na vánoční posezení s občerstvením a na „Šťastné a veselé“ jsme si připili vánočním čajíčkem.