Prosinec v družince ŠD V.

Celý měsíc prosinec jsme prožili ve vánočním duchu. Zpívali jsme koledy a naši družinku vyzdobili vánočními motivy. Děti tvořily přáníčka pro svou rodinu. Vyráběly stromeček z přírodních materiálů, které si nasbíraly na procházce. Dělali jsme andělíčky, ozdoby a zkrášlili náš vánoční strom. Procvičovali si tělíčka pohybovými hrami – Na Mrazíka a Na Anděla. Také jsme rozvíjeli čichové a chuťové vnímání – děti ochutnávaly mandarinky a pomeranče. Měsíc prosinec byl zakončen „Vánočním čajováním“, při kterém jsme si rozdali dárečky.