Prosinec v naší družince

Prosinec je obdobím adventu, je to měsíc plný příprav a radostného očekávání Vánoc. Ve svátečním adventním čase jsme si s dětmi při poslechu vánočních koled zdobili družinku, nejdřív čerty, anděly a Mikuláši, a poté jsme vyráběli adventní věnec, přáníčka a vánoční ozdoby. V rámci Dne otevřených dveří na naší škole proběhlo odpoledne Andělské tvoření, kde jsme si vyrobili z hlíny keramický zvonek s andělem a vánoční svícen z jablíček. Na vánoční besídku jsme upekli a nazdobili perníčky a společně si s rodiči a blízkými u stromečku zazpívali koledy a rozdali dárečky. Přejeme všem do Nového roku hodně zdraví a pohody.