Leden v ŠD II. - Zima kraluje

Po návratu z prázdnin naše mělo povídání společné téma, a to jak jsme prožili vánoční prázdniny a jaké překvapení bylo pod stromečkem. V rámci zimní dílny vznikly zápichy a obrázky postav Tří králů. Na interaktivní tabuli jsme si zopakovali znaky zimy a zimní sporty a také rozšířili naše povědomí v oblasti šikany a kyberšikany v rámci Dne metodika prevence. Nová výtvarná dílna je naším zázemím pro zájmový útvar keramiky a nyní zde z keramické hlíny vznikají dárečky pro naše nejbližší k svátku sv. Valentýna. Naše znalosti o zimě nám pomohl zábavnou formou prohloubit projekt školní družiny Zima.

Text a foto: J. Casková

tn_obrazek_19415.jpg