Prosinec v ŠD V. – Krtek a vánoce

A je tu prosinec, poslední měsíc roku.  Přicházející advent byl cítit na každém kroku. Jeho tradice si děti připomněly v průběhu projektového dne. Příjemným osvěžením bylo sportovní odpoledne uspořádané studenty pedagogické fakulty UK. Vánoční dílna byla časem pro výrobu přáníček a dárečků pro naše blízké.Příjemně stráveným časem pro nás bylo vystoupení našich spolužáků na vánoční besídce. Vánoční čajování s ochutnávkou cukroví byla milým rozloučením s družinkou v tomto kalendářním roce.

Text a foto: Bc. J. Čapková