Prosinec v třetí praktické

V prosinci nás již tradičně navštívili Mikuláš, andělé a čerti. Pokaždé se najde někdo, kdo se tak trochu bojí, ale zvládli jsme je. Adventní přípravy byli v plném proudu, pilně jsme nacvičovali píseň na besídku a s paní učitelkou Středovou pekli cukroví. Těšilo nás, že při dni otevřených dveří jsme měli možnost pracovat ve vánoční kavárně, kde jsme obsluhovali hosty. Celý poslední týden vyvrcholil školní i třídní besídkou, kde jsme si rozdali dárečky a popřáli si zdraví, štěstí, pohodu a lásku do nového roku.

Mgr. Petra Svašková