Prosinec nás bavil

3. 12. přijela za námi návštěva z University Palackého z Olomouce. Ukázali jsme jí, co žáci z praktické školy dvouleté všechno umí, jak se připravujeme na budoucí zaměstnání a provedli jsme je naší pěknou školou. Moc se jim u nás líbilo. Hodně jsme pracovali v dílně, hodně jsme se chystali na Vánoce a hodně jsme se těšili na společnou vánoční besídku ve třídě . Vše se povedlo na jedničku.

Přejeme všem kamarádům a zaměstnancům školy laskavé vánoční svátky a ještě laskavější nový rok 2021.

Mgr. Michaela Spurná