Prosinec v ZŠ II

V prosinci jsme se těšili a připravovali na Vánoce, vyráběli jsme přáníčka, dárečky a zdobili jsme školu. Ve třídě nás navštívili čerti a Mikuláš. Navštívili jsme ekocentrum a zúčastnili jsme se enviromentálního programu zaměřeného na doma chovaná zvířátka. Při dni otevřených dveří jsme v naší třídě připravili výtvarnou dílnu, zájemci si mohli vyrobit voňavý vánoční sáček. Také jsme se zúčastnili nacvičování na Vánoční besídku, která se velmi povedla a slavnostně završila naše vánoční přípravy. Vánoce jsme oslavili i ve třídě vánočním programem, posezením u cukroví a dárečky.

Mgr. Ivana Křivková