Prosinec v ZŠS I

V prosinci se dělo hodně věcí. Pilně jsme se připravovali na Vánoce, vyráběli jsme dárečky a přáníčka, strojili jsme stromeček, zdobili třídu a trochu se báli čertů ve škole. Také jsme zdobili perníčky. V adventní době jsme se jeli podívat na vánoční Pernštýnské náměstí, na betlém a vánoční strom. Navštívili jsme také adventní výstavu na krajském úřadě. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny. Čekání na Vánoce jsme si též zpestřili vánočním vystoupením a svátečním posezením s rodiči a přáteli ve třídě.

Mgr. Ivana Křivková