Prosinec v ZŠS II

V prosinci se dělo hodně věcí. Učili jsme se a k tomu se pilně připravovali na Vánoce. Vyráběli jsme ozdoby, dárečky a přáníčka, zpívali koledy, zdobili třídu a také se trochu báli čertů. Pekli a zdobili jsme perníčky a vařili vánoční čaj. Učastnili jsme se vánočních tvořivých dílniček u příležitosti Dne otevřených dveří na naší škole. Též jsme se byli podívat na Pernštýnském náměstí na vánoční strom a přitom jsme navštívili i cukrárnu. A nakonec jsme naše čekání na Vánoce završili povedenou vánoční besídkou.

Mgr. Ivana Křivková