Prosinec v ZŠS IV.

V nadcházejícím adventním čase jsme se seznámili s lidovými zvyky a obyčeji. Zdobili vánočně naši třídu, tvořili jsme dárečky a přáníčka s vánoční tématikou. Poslouchali vánoční koledy a písně. Napadl také první sníh, který si všichni náramně užili. V rámci „Vánočního čajování“ jsme si připravili voňavé vánoční pohoštění, které jsme spojili s třídní besídkou a zpíváním koled u stromečku. Starý rok pomalu končí a my přejeme všem hodně štěstí a zdraví do roku nového, lepšího roku 2022.

Mgr. Jitka Pilařová