Prosinec v ZŠS V.

Na první společné Vánoce s paní učitelkou jsme se moc těšili, ale bohužel bacily nás postupně všechny dohnaly, takže společného času nám moc nezbylo. Na začátku měsíce nás navštívili Mikuláš, čert a anděl s nadílkou. Ve třídě jsme si ozdobili stromeček, který nám svítí každý den. K němu jsme si vyrobili krb, ve kterém svítíme ohýnkem. Na hranu jsme pověsili punčochy a čekáme, co nám Ježíšek nadělí. V den otevřených dveří jsme vyráběli papírové hvězdy. V tělocvičně proběhl netradiční čtyřboj, ve kterém nás skvěle reprezentovala Eliška. V respiriu se konalo vystoupení muzikoterapeutického sboru „Mlima Jua“, které jsme si moc užili. Následovala besídka pro rodiče, moc se nám všem povedla. Poté už jsme se všichni těšili na vánoční prázdniny.

Mgr. Kateřina Valouchová