Prosinec v ZŠS IV

V předvánočním čase nás navštívili čerti, naštěstí opět nikoho neodnesli, tak mohl Mikuláš rozdat dětem sladkou nadílku. Při Dni otevřených dveří jsme se zúčastnili vánočních dílniček, na nichž jsme měli možnost vyrobit si pěkné dárečky. Neminul nás ani projektový den na téma tradice a zvyky o Vánocích. Nesmíme zapomenout na krásnou vánoční besídku, která se nám moc povedla.

Předvánoční čas jsme zakončili vánočním čajováním a cukrovím. Společně jsme si popřáli krásné Vánoce a hodně zdraví, štěstí v NOVÉM ROCE 2020.

Mgr. Jitka Pilařová