Prosinec ve ŠD III.

Čas nám spolu hezky plynul. Užili jsme si čertí hraní, první sněhovou koulovačku i pokus o stavbu sněhuláka. Přečetli jsme knížku Dášeňka, jejíž četbou jsme podpořili charitu Plavecký kemp pro osoby s tělesným postižením. Hráli jsme divadlo, vyráběli vánoční ozdoby. Povídali jsme si o Vánocích, zpívali koledy, poslouchali písničky a sledovali pohádky. V celoroční hře jsme se seznámili s časopisem Šikulka. S každým odstřiženým dnem v našem adventním kalendáři jsme se přiblížili  Štědrému dni, na který se všichni těšíme.