Prosinec ve ŠD V.

Měsíc prosinec byl v naší školní družině ve znamení vánočního tvoření a příprav na nadcházející nejkrásnější svátky v roce. V družince samozřejmě nechybělo zpívání a poslouchání vánočních koled, povídaní si o vánočních tradicích a zvycích. V rámci dne otevřených dvěří děti malovaly na dřevěná kolečka vánoční motivy dle své fantazie a vyráběly postavičky z ruliček – soba, Santu, sněhuláka. Děti skládaly vánočního soba z barevného papíru. Poslední školní den roku 2021 jsme završili popíjením teplého čaje a ochutnávkou vánočního cukroví.