Prosinec ve školní družince

Měsíc prosinec ubíhá ve znamení těšení se na vánoční svátky. Děti ve družince zpívaly koledy a písně o zimě, vyráběly zimní dekorace a vánoční dárky. Vše vyvrcholilo vánoční besídkou, kde jsme si společně zazpívali, pochutnali na cukroví a rozdali dárečky. Kvůli epidemii koronaviru byl i letošní advent jiný než obvykle, v našem městě vznikla nová tradice místo rozsvěcení stromu, pardubický advent provoněl perník z místních kaváren. S dětmi jsme si na vycházce k vánočnímu stromu prohlédli vánoční výzdobu a nasáli vůni perníků. Přejeme hodně zdraví a štěstí v novém roce 2022!