Prosinec ve školní družince III

A jsou tu Vánoce. V prosinci jsme v družině vyráběli ozdobný kornout pro Mikuláše, aby měl kam přinést sladkou nadílku. Také jsme vytvářeli anděly a čerty pro radost rodičům. Pro Ježíška ve vánoční dílně jsme vyrobili kapry, na které jsme lepili modré, zelené, stříbrné a zlaté šupiny. Na štědrovečerní stůl jsme tvořili svícny z jablek, do kterých jsme zapichovali párátka s bonbóny a sušeným ovocem. Dále jsme společně poslouchali vánoční koledy. Zapalovali jsme svíčky na adventním věnci a ochutnávali jsme cukroví, které příjemně vonělo skořicí a vanilkou. Po celé družině se rozšířila vánoční atmosféra.

Bc. Markéta Muniová