Prosinec ve školní družině I.

Měsíc prosinec se ve školní družině již nesl v duchu nadcházejících vánočních svátků. Začátek měsíce s sebou přinesl návštěvu čerta, Mikuláše a anděla. Na jejich počest děti vyráběly papírové postavičky, které ozdobily prostředí školní družiny. V rámci projektového dne si děti připomněly, jaké údálosti a zvyky jsou typické v prosinci. Nezapomněli jsme na procházky, při kterých děti poznávaly zasněžené Pardubice. Děti nazdobily vánoční perníčky, které si vychutnaly společně s teplým čajem v posledním školním dni roku 2022. Zpívaly tradiční české koledy a poznaly vánoční zvyky.