Prosinec ve třídě ZŠ II

Prosinec je časem těšení se a radování se. I v naší třídě se těšíme na Vánoce a radujeme se z každého vánočního překvapení, které si pro nás paní učitelka nachystá.

Jedním z těchto překvapení bylo muzikoterapeutické vystoupení, které se nám velmi líbilo. Na Mikuláše se naše třída proměnila v čertí školičku a pořádně jsme si zařádili. Od Mikuláše jsme pak dostali zaslouženou odměnu.

Velkou událostí byl pro nás Den otevřených dveří. V naší třídě probíhaly ukázkové hodiny a vysloužili jsme si velkou pochvalu nejen od paní učitelky, ale také od návštěv. Po ukázkových hodinách nás čekaly vánoční tvořivé dílničky a navštívili jsme školní kavárnu, kterou pro nás přichystali žáci z Praktické školy dvouleté.

Vyvrcholením adventního období byla vánoční besídka pro rodiče, na kterou jsme celý měsíc pilně nacvičovali. Besídka se nám vydařila a naše práce byla odměněna potleskem a úsměvy našich rodičů.

V předvánočním týdnu jsme měli projekt Čajování. A poslední pátek v tomto roce jsme strávili společně ve třídě s tradičními českými tradicemi, vánočním cukrovím, horkou čokoládou a vánoční pohádkou.

Do Nového roku Vám i nám přejeme zdraví, štěstí a rodinnou pohodu.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana

Čertí školička