Prosinec ve třídě ZŠ III

První prosincový den jsme zahájili projektovým dnem, který byl věnován adventnímu času. Ačkoliv jsme se připravovali na oslavy nejkrásnějších svátků v roce, pilně jsme se učili. To přišel zkontrolovat Mikuláš se svojí družinou čertů a andělů a nikoho si neodnesli. Tak jsme se přichystali na vánoční dílničky spojené se dnem otevřených dveří a pilně nacvičovali naše vystoupení na vánoční besídku. Ta se kvapem přiblížila a všem návštěvníkům a rodičům se moc líbila. Poslední týden jsme stihli ještě vánoční čajování, projektový den věnovaný vánocům a vánočním zvykům. Došlo i na vyhlášení výsledků výtvarné soutěže s názvem Pes přítel člověka. Obsadili jsme ve svých kategoriích jedno první, dvě druhá a jedno třetí místo. Nakonec jsme si ve třídě rozdali dárečky a užili si poslední chvíle starého roku ve škole. Rozloučili jsme se, popřáli si a už se těšíme v novém roce na shledání.

Mgr. Světlana Pavelková