Prosinec ve třídě ZŠ IV.

Celý měsíc prosinec jsme si velice užili. Vánoce se blížily a my jsme se na ně pilně připravovali. Naučili jsme se spoustu nových věcí. V prosinci nás navštívil čert, anděl a Mikuláš. Jelikož jsme celý rok nezlobili, nikoho si čert do pekla neodnesl, a mohli jsme v dalších dnech pokračovat v učení. Ve třídě jsme měli adventní kalendář a každý den jsme si rozdělali jeden dáreček s úkolem. Také nás v tomto měsíci čekali vánoční dílničky a vánoční čajování. Vánoční čajování probíhalo 22. prosince. Celý tento den jsme si náramně užili. Hráli jsme hry, tancovali, učili se básničku a rozbalovali dárky. Natěšení jsme se rozutekli do svých domovů a těšíme se na sebe zase v lednu.

Mgr. Hutlová Anna