Prosinec ve třídě ZŠS III

PROSINEC nám rychle utekl, protože se stále něco dělo. Ve třídě jsme měli hned čtyři třídní projekty – sv. Barboru, sv. Mikuláše, Advent a Vánoce. 5. 12. nás navštívil Mikuláš s doprovodem a přinesl nám sladkou nadílku. 6. 12. jsme byli v Paletě, kde jsme se seznámili se zajímavými zvířátky a některá jsme si i pohladili. 12. 12. jsme měli ve škole Den otevřených dveří a účastnili jsme se výtvarných dílen.

19. 12. byl projektový den k OSV a odpoledne vánoční besídka pro rodiče s posezením ve třídách.

20. 12. jsme měli v kuchyňce čajování a 21. 12. třídní vánoční besídku. Tečku za prosincovými akcemi udělalo povídání o vánočních tradicích s figurkami postaviček a zvířátek.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková