PROSINEC ve třídě ZŠS IV.

PROSINEC měl pro nás mnohá překvapení. Jedním z nich byla návštěva Mikuláše, anděla a několika čertů při mikulášské nadílce. Líbil se nám i Den otevřených dveří na naší škole. Nejprve jsme se věnovali projektu na téma Vánoce a potom jsme se účastnili vánočních tvořivých dílen a vyrobili jsme si pěkné vánoční dárky. Naše paní asistentka Katka Kučerová nás seznamovala s významem Adventu a potom i samotných Vánoc a dokonce jsme si ve třídě sestavili i vlastní Betlém. No a potom už jsme se účastnili vánočních besídek. Ve čtvrtek to byla školní besídka, kde jsme i my vystupovali s hranou písničkou Grónská zem. V pátek jsme si udělali besídku ve třídě a ještě jsme si v rámci projektu „Čajování“ pochutnali na výborném vánočním čaji. Potom jsme se rozešli do svých domovů na vánoční prázdniny.

Žáci ZŠS IV. a Mgr. Alena Hořínková