PS ZŠS II. - květen

V květnu jsme si povídali o dni matek a vyráběli jsme přáníčka pro maminku. Užili jsme si animoterapii na statku Apolenka. Viděli jsme spoustu zvířátek, užili jsme si prohlídku stájí s koňmi, poníkem a velbloudem. Nejvíce nás bavilo krmit krávy ve výběhu. Nakonec jsme si pohráli na místním hřišti. Také jsme se zúčastnili sportovního dopoledne na hřišti školy. Bavila nás hra s barevným padákem a skákání na trampolíně. Každý den jsme si užívali procházky do přírody.

Mgr. Hana Poskočilová