PS ZŠS II. - prosinec

V prosinci jsme si užívali adventní čas a připravovali jsme se na Ježíška. Během „Vánočních dílniček“ jsme si vyrobili Mikuláše, vánoční stromeček a vánoční ozdobu. Při vánočním cvičení v tělocvičně jsme si užili chození po lavičce a lovení rybiček. Nakonec jsme si rozbalili vánoční dárek - stan. Předvánoční atmosféru jsme si zpříjemnili ozdobením perníčků. Moc se nám líbilo na muzikoterapii. Nejprve jsme si zahráli na bubny a hudební nástroje, poté jsme se zklidnili pomocí šátků, masáže míčky a poslechem relaxační hudby. Už se těšíme se na Ježíška.

Mgr. Hana Poskočilová