Regionální kolo v malé kopané

Východočeské oddíly se dne 5. 11. 2021 společně zúčastnily regionálního kola v malé kopané (futsalu v hale). Turnaj se konal v MŠ, SZŠ a PŠ v Hradci Králové. Všichni východočeští sportovci podali nádherné výkony, a že se bylo na co dívat. Náš hráč SK Integry Pardubice získal od rozhodčího cenu nejlepšího hráče. Celkově jsme skončili na 3. místě a odvezli si domů nejen krásný pohár a věcné ceny, ale i spoustu nádherných zážitků. Děkuji oddílu za super výkon.

Text a foto: Mgr. Jan Metelka