Říjen

Začátkem října jsme navštívili Apolenku, kde nás čekala naše oblíbená zvířátka. V rámci canisterapie se děti setkaly s krásnými, ale hlavně šikovnými pejsky a díky projektu ke Dni zvířat i s kočičkami. Dále nás čekal jablkový týden, kdy jsme opět vyráběli jablkový kompot. A na závěr měsíce proběhly dětmi oblíbené hallowenské dílničky, kdy děti tvořily různá strašidýlka, masky, pavouky, dýně a v tělocvičně zdolávaly stezku odvahy. A říjen je pryč!!!

Text a foto: Mgr. Jitka Pilařová

© 2022, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena