Říjen

Vážení a milí čtenáři souvětí našich

vězte, že říjen byl v naší třídě velice pestrý, zažili jsme vskutku věci zajímavé. Nejprve začneme zážitkem, který na nás čekal mimo školu. Díky naší paní asistentce Elišce jsme se měli možnost všechny tři třídy Praktické dvouleté podívat na expozici, která se nachází na Památníku Zámeček v Pardubicích. Expozice se věnuje skupině Silver A, atentátu na Heidricha a dění po jeho spáchání, neb město Pardubice bylo s touto historií úzce spjato. Všichni vám všem vřele doporučujeme tuto expozici navštívit, jedná se totiž o nevídaný vhled do této historické epochy.

Co jsme dělali ve škole? Především jsme mnoho času strávili na zahradě školy, kde jsme sklízeli produkty našich jarních sadeb. A to brambor, červené řepy, celere, mrkve, paprik, dýní, cuket, zbytku rajčat, malin a stáleplodících jahod. Jako každý rok touto dobou jsme hrabali listí, kompostovali a zametali dvůr školy. Práce nás velmi bavila, zažili jsme spoustu legrace a měli dobrý pocit z provedené práce. Tak i vy mějte dobrý pocit nejen z provedené práce, ale i z vašich blízkých a mějte se rádi. My vás máme! My z praktické druhé zdravíme!    

                                                                                                                                 Mgr. Radek Řehák

tn_obrazek_15792.jpg

tn_obrazek_15791.jpg

tn_obrazek_15790.jpg

tn_obrazek_15793.jpg© 2024, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑