Říjen - ŠD I.

Krásným podzimním měsícem říjnem nás opět provázela spousta aktivit. Začátkem měsíce jsme si připomněli den zvířat. Jako správné děti z Pardubic si děti připomněly významné akce v našem městě - Zlatou přilbu a Velkou pardubickou, na kterou si vyrobily závodní koníky a společně si zazávodily na školním hřišti. Při jablíčkovém týdnu děti připravovaly jablíčkový kompot. Na procházce po okolí školy pozorovaly krásy podzimní přírody a její plody. V závěru měsíce vyráběly ducha na oslavu Hallowenu.