Říjen u Včeliček

Oslavili jsme Světový den zvířat a navštívili Apolenku, kde jsme se seznamovali se zvířátky. Nejvíce se nám líbilo na muzikoterapii, kde nás pan učitel seznamoval s hudebními nástroji a nechal nás i zahrát. Poté na nás čekal jablíčkový týden, během kterého jsme ochutnali jablíčka, upekli štrúdl, procvičili grafomotoriku a tiskali s jablíčky. Na konci měsíce jsme tvořili halloweenské výrobky a pak oslavili Halloween. Jeden den byl Mojmír králem, jako první z nás slavil narozeniny. Všechno nejlepší.

Bc. Dagmar Filipová