Říjen v PrŠ II

Tak máme čas vytyčený prázdninám letním za sebou. Dva měsíce v trapu a ani jsme se, jak bychom tak řekli, nestačili rozkouknout. To je hezké slovo… Nicméně makáme…Vaříme dobroty, chodíme na exkurze, vzděláváme se, hrabeme listí, a jak by né, také se radujeme. Nechceme se opakovat, leč je to stále tak. Co se exkurzí týče, opět jsme měli možnost přinést něco dobrot pejskům a kočičkám do pardubického útulku a také jsme navštívili Krajskou knihovnu v Pardubicích.

Milí naši, dočetli jste naše psaní až sem? Tak vydržte i dál a nechte se námi inspirovat a nějakou tu dobrotu do útulku přineste také. Přejeme vám krásný čas podzimní, třeba s pěknou knížkou z pardubické knihovny v ruce.

Mgr. Radek Řehák

tn_obrazek_10403.png