Říjen v PS II.

V říjnu se nám ve třídě v přípravném stupni moc líbilo. Věnovali jsme se podzimním aktivitám. Každý den jsme byli na vycházce a pozorovali jsme proměny podzimní přírody. Sbírali jsme kaštany a listy, které jsme využili na třídění a malování. Také jsme si užili obtiskování jablíček. Moc se nám líbilo cvičení v tělocvičně, kde jsme házeli s míčem na koš, prolézali jsme tunel, přecházeli jsme lavičku.

Užili jsme si pěkný program na muzikoterapii, bubnovali jsme na bubny, poslouchali jsme zvuk tibetské mísy a uklidnili jsme se zvukem ocean drumu. Také nás bavilo pohrát si v kuličkovém bazénu.

Mgr. Hana Poskočilová