Říjen ve ŠD III.

Zapojili jsme se do projektu Čtení pomáhá a naše pravidelné čtení po obědě se pro nás stává nejen potěšením, ale i radostí z možnosti pomáhat druhým. Moc se nám líbilo v parku Na Špici, kde jsme si protáhli těla a dobře si zasportovali. Zúčastnili jsme se dostihu Velká pardubická, ve kterém jsme závodili s koníky z družinové papírové stáje. Při vycházkách jsme sbírali kaštany pro zvířátka na zimu. V podzimní dílně jsme dlabali dýni a v rámci naší celoroční hry jsme v časopise Hvězdička plnili halloweenské postřehové úlohy.