Říjen v třetí praktické

I tento měsíc jsme prožili spoustu krásných zážitků. K nám do školy zavítali pracovníci z Celní správy a ukázali nám, co vše se dá pašovat, jak probíhají kontroly a jak pracují se služebními psy. Dokonce jsme dělali figuranty/pašeráky a čekali, jestli u nás zakázané látky vyčuchají. Při praxi v pekárně jsme zkoušeli péct svatební koláče a moc se nám povedli. Jiní se zase pustili do péče o prádlo, kde praní zvládli na jedničku, ale na věšení prádla budou muset ještě zapracovat. Poslední den v měsíci jsme zakončili Halloweenskými dílnami, kdy se u nás kouzlila strašidelná pomazánka.

Mgr. Petra Svašková