Říjen v ZŠ II.

Říjen byl velmi bohatý na různé akce, kterých jsme se zúčastnili. Dne 4.10. jsme navštívili Krajskou knihovnu v Pardubicích. V pátek 5. 10. jsme zažili projekt Den zvířat, kdy jsme kromě bohatého programu ve třídě také absolvovali interaktivní program se zvířátky. Pro děti to byl velký zážitek, protože si mohly všechna zvířátka pohladit.

V měsíci říjnu se také naše třída zapojila do jablíčkového týdne. Díky této příležitosti jsme se naučili připravit vlastnoručně vyrobený jablečný závin. Moc nám všem chutnal.

Zasportovali jsme si na dukelském stadionu. Ke konci měsíce se konal projektový den na téma: Vznik Československého státu.

Mgr. Zdeňka Bělochová