Říjen v ZŠ III

Říjen přinesl změny do naší třídy. Nejprve přišla nová paní učitelka a pak přibyl nový žák Josef do 3. třídy. Tak už nás je 14. Ale je to fajn, čím nás je víc, tím víc je legrace. No, ale nemyslete si, my se i učíme a dovídáme se spoustu nových věcí. Tento měsíc nás nejvíc bavil projektový den, i když byl na docela vážné téma. Povídali jsme si o vzniku naší republiky. Teď už si všichni budeme pamatovat, proč je 28. 10. státní svátek. A to jsme stihli tenhle měsíc uvařit i jablíčkový kompot a ještě oslavit halloween.

Mgr. Světlana Pavelková