Říjen v ZŠ VII. (7., 9.)

Popsat, co se v naší třídě událo v říjnu, by vydalo na hodně dlouhý článek. Tedy stručně. Světový den zvířat jsme již tradičně strávili ve společnosti psích dam a kočičky paní učitelky Bláhovcové, a i letos jsme ocenili jejich poslušnost a dovednosti. V rámci preventivního programu RCPZ jsme se zúčastnili praktických přednášek „Prevence úrazů a první pomoc“, „Zubní hygiena“ a „Zdravé bydlení“. Jak důležití a nepostradatelní mohou být psi pro osoby s postižením, jsme se dozvěděli při ukázce canisterapie. A jak dbát o bezpečnost nás i ostatních, nám připomněla příslušnice Městské policie Pardubice. Vznik Československa jsme si připomněli v rámci „PD k PT Výchova demokratického občana“. A co dalšího se u nás ve třídě událo, se dozvíte v našich dalších příspěvcích.

Mgr. Andrea Suchá