Říjen v ZŠS II

Jablíčkový týden, Den zvířátek a ukázka z výcviku pejsků, výstava hub na zámku Pardubice, animoterapie a krmení zvířátek na statku Apolenka, výlet do podzimního dubinského lesa, atletické dopoledne s Atletikou Bez Bariér na stadionu Hvězda Pardubice, oslavy a projekt ke stému výročí vzniku Československa  a nakonec halloweenské tvoření včetně dlabání a rozsvěcení dýní ve škole -  naše nejvýraznější akce v měsíci říjnu. To byla jízda!  Krásně jsme si všechno užili a teď už se můžeme pomalu začít připravovat na vánoce.

Mgr. Ivana Křivková