Říjen v ZŠS V.

Říjen nás potěšil teplým počasím. Poctivě jsme sbírali kaštany pro zvířátka a užívali si babího léta, které se letos opravdu vydařilo. Šli jsme se podívat do Ekocentra PALETA na přednášku o domácích zvířátkách. Všichni jsme byli moc stateční a nechali si dát okolo krku hada, dokonce i paní učitelka a paní asistentka nám šly příkladem. Ve škole jsme se zúčastnili canesterapie v tělocvičně. V rámci „Jablkového týdne“ jsme si nastrouhali mrkev s jablkem a moc jsme si pochutnali. Hned nám šla práce lépe od ruky a myšlenková mapa se nám společnými silami opravdu povedla. Vyzdobili jsme si třídu strašidelnými hrady, duchy i dýněmi. Na halloweenských dílničkách jsme si vyrobili zápich, kostlivce, pavouka i krásnou škrabošku.

Mgr. Kateřina Valouchová