Říjen v ZŠS VI

Školní rok se naplno rozběhl a my rozhodně nezahálíme. Užili jsme si Den zvířat i návštěvu Krajské knihovny v Pardubicích, kde jsme se seznámili s knížkami, které se pro nás nejvíce hodí. V „Jablkovém týdnu“ jsme společně upekli vynikající jablečné záviny, na kterých jsme si moc pochutnali. Také jsme navštívili Farmu Apolenka, kde se nám vždy moc líbí. Báječně jsme si užili „Halloweenské tvořivé dílničky“ i pobyt v relaxační místnosti. A teď, po podzimních prázdninách, se těšíme na to, co nám přinese poslední měsíc podzimu – listopad.

Mgr. Andrea Suchá

V relaxační místnosti