Říjen ve školní družince I.

V podzimním měsíci říjnu nás čekala regionální událost Velká pardubická. Na její počest si děti vyrobily papírové koníčky, se kterými se zúčastnily družinových dostihů, které díky příznivému počasí proběhly na školním hřišti. V rámci jablíčkového týdne se z dětí staly kuchaři a kuchařky, a naučily se připravit jablkový salát s mrkví. Jelikož se nám listy a ostatní přírodniny krásně zbarvily, nasbírali jsme je a vyrobili z nich spoustu podzimní dekorace. Poslední říjnový den děti oslavily Halloween vyřezáváním, dlabáním a zdobením dýně.