Říjen ve třídě ZŠ II

Celý měsíc říjen jsme se pilně učili. Na začátku měsíce jsme oslavili Den zvířat a paní učitelka Blahovcová nám představila svoje pejsky. V rámci pracovní výchovy jsme navštívili DDM Beta a z keramiky jsme si vyrobili pejsky. Zúčastnili jsme se školního projektu Jablíčkový týden a celý týden jsme plnili jablíčkové úkoly. Na závěr projektu jsme si upekli jablkový závin a uvařili přesnídávku. Tradičně se na naší škole konaly Halloweenské dílničky. Převlékli jsme se za strašidla a vyrobili si různé ozdoby a strašidýlka. Na konci měsíce nás čekali podzimní prázdniny. Ty jsme si užili a vrátili se plní síly na další měsíc.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá

tn_obrazek_10089.jpeg