Říjen ve třídě ZŠ III.

Září se překulilo jako červené jablíčko a výuka ve škole se rozjela na plné obrátky. Čtení, psaní a počítání je teď naše nejdůležitější práce. V říjnu jsme  oslavili Den zvířat a paní učitelka Blahovcová nám předvedla výcvik psů. V projektu Jablíčkový týden jsme měli jablíčkové čtení, psaní a počítání. Na konci týdne jsme se odměnili jablkovými donuty a toasty. Paní učitelka si pro nás připravila projektovou výuku ke Dni stromů. Dozvěděli jsme se, k čemu jsou nám stromy užitečné, jak se k nim máme chovat a společně jsme postavili stromovou mandalu. Jeden slunečný den jsme vyrazili za zvířátky na statek Apolenka. Byl to pro nádherný zážitek a krásně strávený den. Posledním projektem tohoto měsíce byl projekt ke dni 28. října. Společně jsme si připomněli státní symboly a významné osobnosti a události České republiky. A na konci měsíce nás čekaly podzimní prázdniny.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá