Říjen ve třídě ZŠ IV.

V měsíci říjen jsme si užívali poslední krásné dny. Chodili jsme na procházky, kde jsme sbírali kaštany a barevné listí. Také jsme se pilně učili. Naučili jsme se spousta nových věcí. Během měsíce nás navštívila p. učitelka Pavla Bišková, která se s námi bavila o prevenci úrazů. Také jsme stihli projekt „Jablkový týden“. Z jablíček jsme si udělali v kuchyňce jablkový kompot a během pracovního vyučovaní jsme vytvářeli 3D jablíčka. Také jsme stihli projekt „Výchova demokratického občana“. Na konci října jsme si užili Halloweenské dílničky, kde jsme si vyrobili krásné výrobky, zasoutěžili jsme si i zazpívali.

Mgr. Hutlová Anna