Říjen ve třídě ZŠS III

ŘÍJEN byl letos velmi teplý, a tak jsme chodili často na vycházky a sbírat kaštany. 2. 10. jsme navštívili Městský útulek pro psy a kočky. 5. 10. jsme v rámci Dne zvířat shlédli výcvik psů a týž den jsme navštívili výstavu hub a bylin. 11. 10. jsme se vydali na farmu Apolenka za zvířátky a 12. 10. jsme se byli podívat na řemeslné trhy na Pernštýnském náměstí. Od 15. do 19. 10. jsme v rámci „Ovocného týdne“ vyráběli jablečný nepečený dort a ovocné špízy a tvořili jsme na téma ovoce.

26. 10. jsme vystoupili v programu ke 100. výročí vzniku samostatného čs. státu a plnili jsme úkoly v projektovém dni. 31. 10. jsme oslavili Halloween při výtvarných dílnách. Akce se nám moc líbily.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková