Říjen ve znamení spolužití s Prš II

V říjnu započalo naše spolubydlení a společné učení s třídou PrŠ II.

Z důvodu stavby Integračního centra byla třída PrŠ II. ze své třídy dočasně přesunuta do „vily“, kde sídlí zbytek „rodinky“. Pravdou je, že společné obývání jedné třídy, občas i prostor třídy PrŠ III., nás hodně sblížilo, ale současně se nám všem po své kmenové třídě v té podobě, jak ji známe, stýská. Takže doufáme, že se po podzimních prázdninách vrátí vše do „starých kolejí“ a „rodinka“ už se bude jen s láskou navštěvovat.

Mgr. Michaela Spurná