Růžový květen

Měsíc květen byl v naší družince velmi pestrý. Pro naše maminky jsme připravili k jejich svátku přáníčko a malý dárek. Krásné květnové počasí nám umožnilo na procházkách sledovat změny v přírodě - barvy jara, růžové květy na stromech, kytičky, včelky a motýly. Také  jsme si vyprávěli pohádku „ O šípkové Růžence“ a zakletý zámek si i namalovali. Koncem května ve ŠD proběhl projektový den „Smysly kolem nás“. Děti se těchto úkolů a soutěží  o smyslech rády zúčastnily  a  za své znalosti dostaly diplom a sladkou odměnu, kterou si náležitě užily.

Text a foto: Bc. J. Čapková