S Vánoci v zádech

Já to prostě nechápu, jak jde za jeden měsíc stihnout tolik aktivit . A to toho bylo určitě mnohem více, ale vždycky na něco zapomenu .. Tak co že jsme to v prosinci teda všechno zvládli? První Job klub na téma Rozdíl mezi prací a školou, mikulášskou nadílku, návštěvu Speciální školy a Denního stacionáře Berenika ve Vysokém Mýtě, výzdobu školy, výrobu vánočních přání a svíček, praxe v Pohance a Kosatci, vánoční sportovní čtyřboj a Den otevřených dveří. Samozřejmě, že proběhla i Vánoční besídka s dárečky a vystoupením. Bez toho by závěr roku 2022 byl nemyslitelný .. Všem našim čtenářům přejedme do roku 2023 hodně zdraví a fajn lidi kolem sebe.

Mgr. Michaela Spurná